KURUMSAL

Güvenilir Lojistik Hizmet , Bizim İşimiz ...

AKRAN NAKLİYE KALİTE POLİTİKASI


AKRAN NAKLİYE sunduğu hizmetin her aşamasında kaliteli , güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak ilerlemesini çalışma sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.

AKRAN NAKLİYE şirket içerisinde kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesi için sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

Hizmet aşamasında sorumluluğunu bilen deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile , müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve malların yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.

Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğum tarafların kalite, güvenlik ve iş güvenliği ile ilgili beklentilerini karşılamak amaç ve hedeflerimiz arasındadır.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle çalışanlarımızın eğitimlerle iç iletişimi ve kalite bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.

Firma sahibimiz yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımız bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler.

akran nakliye
akran nakliye bursa
akran nakliye

AKRAN NAKLİYE MÜŞTERİ MEMNUNİYET POLİTİKAMIZ


AKRAN NAKLİYE Şirketi faaliyet gösterdiği taşımacılık ve lojistik sektöründe müşteri şikayetlerini/önerilerini yasal mevzuat şartlarına göre ele alma prosesini oluşturmuş ve sürdürmektedir.

Müşteri şikayetlerini negatiften, pozitife çevirmek ve müşteri bağlılığını sağlamak birincil ilkemiz olup, bu bağlamda müşterilerimize yönelik;

  • Şeffaflık
  • Erişebilirlik
  • Cevap verebilirlik
  • Objektiflik
  • Gizlilik
  • Hesap verebilirlik
  • Sürekli İyileştirme

ana prensiplerimiz çerçevesinde faaliyetimizi gerçekleştirirken müşterilerimizi en önemli değer olarak görmekteyiz.

Şirketimizin tüm çalışanları ve Üst Yönetim olarak bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşterilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedefler ve bu amaçla kurduğumuz Müşteri Memnuniyeti sürecimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ederiz.

akran nakliye bursa

Lojistikte Güvenilir Çözüm Odaklı Destek

BİZLERE ULAŞABİLİRİSİNİZ
+90(224) 524 70 72
7/24 OPERATÖR ve TAKİP DESTEĞİ


AKRAN Nakliye Bursa şehirler arası taşımacılık